Survivalweekend Ardennen
23 t/m 25 juni 2023




Survivalweekend in de Ardennen
Waar logeren we?


Wat gaan we doen?
Vrijdagavond beginnen we rond 21:00 uur met een oriëntatietocht met kaart en kompas.
Zaterdag na het ontbijt is het tijd voor actie. We gaan eerst kanovaren op de rivier de Ourthe. Vervolgens is het tijd voor wat rust en om te genieten van het lunchpakket. In de middag starten we op het terrein met het Klim Parcours en sluiten we de dag af met een rit op de tokkelbaan.
Zondagochtend, na het ontbijt, gaan we buksschieten en boogschieten. Als laatste gaan alle deelnemers met elkaar de strijd aan wie de mooiste en beste Flintstone auto kan bouwen!
De meeste activiteiten vinden op of nabij het terrein Hampteau plaats, waar ook onze tenten staan.
Op zondagmiddag, als iedereen moe is van alle
Alle activiteiten vinden plaats onder de deskundige leiding van professionele buitensport instructeurs. De meeste van de instructeurs en begeleiders hebben een afgeronde CIOS of ALO sportopleiding genoten of zij zijn deze studie aan het afronden. Uiteraard zijn zij heel goed in de buitensport.






Prijzen
Toeslag eenpersoonskamer: niet mogelijk
Rolstoelen: We kunnen geen rolstoelen meenemen
Zorg: Je bent helemaal zelfstandig en hebt geen hulp nodig bij je dagelijkse zorg.
Begeleiding: Er reizen 2 begeleiders mee

Boekingsformulier