De Poort van Zeeland
28 april t/m 5 mei VOLGEBOEKT




Begeleide vakantie naar Zeeland
De Poort van Zeeland
We logeren in een prachtige villa op Europarcs De poort van Zeeland. De villa heeft vijf slaapkamers waarvan 2 op de begane grond en op elke verdieping is een badkamer. Alle slaapkamers hebben eenpersoonsbedden die we uit elkaar kunnen schuiven dat is gemakkelijk als je een kamer deelt met een andere gast.
Op het park kun je veel activiteiten doen, we kunnen bijvoorbeeld een bootje of fiets huren en er is........een spannende 'Glow in the Dark' midgetgolf. Hoeveel slagen heb jij nodig?


Wat gaan we doen?
Deze vakantie gaan we in elk geval een strandwandeling maken en als het weer het toelaat lekker lunchen bij een strandpaviljoen....ruik je de zee al?
We gaan een vaartocht maken door de haven van Rotterdam met de Spido, je vaart dan langs de grote oceaanstomers en vissersschepen....dat zal wel indruk maken.
We gaan rijden over de Deltawerken en naar de Neeltje Jans en misschien kunnen we terug over de Zeelandbrug, weet je dat de Zeelandbrug meer dan 5 kilometer lang is?
Verder willen we ook graag horen wat jij leuk zou vinden.....wil je naar Madurodam of Duinrel? Een visje eten in Vlissingen? Varen in de Biesbosch?







Prijzen
Toeslag eenpersoonskamer: € 125

Boekingsformulier