Pinksteren op de Veluwe
26 t/m 31 mei 2023





Een begeleide reis dichtbij huis in Heerde!
Het aangepaste vakantiehuis De Rode Beer
We logeren in de Rode Beer in Heerde.
Op de begane grond is er 1x eenpersoons zorgkamer, 1 x tweepersoons zorgkamer met een badkamer toegankelijk vanuit beide zorgkamers. De badkamer heeft een douche met douchebrancard en/of douchestoel, onderrijdbare wastafel en toilet met opklapbare steunen. Er is ook een tweepersoons kamer voorzien van eigen sanitair, deze is niet aangepast voor rolstoelgebruikers. Daarnaast is er nog een aparte relax badkamer met een hoog-laag bad met bubbelfunctie en een toilet voorzien van opklapbare steunen.
Op de bovenverdieping (niet aangepast) is er één eenpersoons kamer en één tweepersoonskamer (met een stapelbed). Deze beide kamers hebben een badkamer met toilet en ligbad met douche.
Het vakantiehuis heeft een activiteitenruimte, hier staat een mobiele snoezelkar en kunnen we gezellig een spelletje spelen! Het vakantiehuis heeft zelfs een lift die op alle etages stopt! .


Wat gaan we doen?
Als het mooi weer is maken we een vaartochtje over de IJssel.
Deze week zit vol met activiteiten die we graag zoveel als mogelijk samen met jou bepalen, tussendoor hebben we wel een dagje nodig om bij te komen van alle indrukken. Op de laatste dag is het tijd om souvenirtjes te kopen, we zoeken hiervoor een leuke stad uit waar ze heel veel winkels hebben.







Prijzen
Toeslag eenpersoonskamer: € 150
Covid-19: Je moet kunnen voldoen aan de actuele eisen m.b.t. vaccinaties en andere maatregelen die de regering genomen heeft.

Boekingsformulier