Begeleid naar Preston Palace
16 t/m 20 januari 2023





Begeleide midweek in Preston Palace!
In Twente kan het allemaal. Er gaat niks boven Twente! ….en er zijn vast nog meer kreten die de veelzijdigheid van Twente in een paar woorden benadrukken.
Buiten is het koud en wat is er dan fijner dan feest vieren in Preston Palace. Als je hier logeert dan hoef je de deur niet eens meer uit, Preston Palace heeft het - net als Twente - allemaal.
Buiten is het koud en wat is er dan fijner dan feest vieren in Preston Palace. Als je hier logeert dan hoef je de deur niet eens meer uit, Preston Palace heeft het - net als Twente - allemaal.
Preston Palace
Preston Palace is een uniek all-inclusive hotel en uitgaanscentrum waar superveel te doen is. Er is een subtropisch zwemparadijs, een indoor-kermis, een feestzaal met 's avonds live muziek en een bioscoop. Ook zijn er veel restaurants en barretjes waar je lekker kunt eten en drinken. Ga een uurtje biljarten met een reisgenoot of begeleider, geniet van de live muziek, drink gezellig samen een kop koffie in de koffiecorner of een biertje in de pub.


Activiteiten bij Preston Palace
Preston Palace is een all inclusive hotel en biedt zoveel entertainment dat je eigenlijk het hotel niet uit hoeft om je te vermaken:
- subtropisch zwemparadijs
- indoor kermis
- kids animatieteam
- bowlingbaan
- biljart, snooker, pooltafels
- midgetgolf
- bioscoop
- winkeltjes
- wellness: massages en gezichtsbehandelingen
Daarnaast kunnen we ook altijd nog uitstapjes buiten het hotel maken!







Prijzen
Reisprijs: € 1050 p.p.
Toeslag eenpersoonskamer: € 125 (2x beschikbaar)
Toeslag eenpersoonskamer: € 125 (2x beschikbaar)
Beschikbaarheid: 2 tweepersoonskamers en 2 eenpersoonskamers
Inclusief: Verblijf in een tweepersoonskamer o.b.v. all-inclusive, vervoer per luxe minibus, 1 excursie + consumptie, luxe fotoboek, Nederlandse zorg en begeleiding.
Exclusief: Reis- en annuleringsverzekering, overige consumpties, persoonlijke uitgaven, bijdrage GGTO € 7.50 p.p., bijdrage, reserveringskosten € 27.50.
Covid-19: Je kunt je houden aan de regels die de overheid stelt.
Rolstoel: We kunnen een inklapbare rolstoel of rollator meenemen, maar we hebben geen aangepaste kamers in Preston Palace
Zorg: Je bent grotendeels zelfstandig en hebt geen of weinig hulp nodig bij de dagelijkse zorg.
Reisdocument: Geldig ID bewijs
Belangrijke informatie: We proberen je thuis op te halen, maar dat lukt niet altijd. Soms vragen we je om naar een opstapplaats te komen. Onze routes gaan altijd langs en door Oost-Nederland, woon je ver van deze routes af neem dan contact met ons op voor de mogelijkheden en je mag natuurlijk ook altijd zelf rechtstreeks naar Preston Palace komen.
Minimale deelname: Deze reis gaat door als er minimaal 6 gasten hebben geboekt.
Bijzonderheden: geen

Boekingsformulier